УЧЕБНИКИ
ОН-ЛАЙН

Поиск:

Главная Заказать реферат Контактная информация Статьи партнёров

Як слід починати нове життя?

by: mediagroup
Просмотров: 6
Кол-во слов: 79
Дата: 16.10.17 Time: 07:53
Коммментариев: 0.

В цьому розділі кожен зможе взяти на озброєння кілька прийомів, які допоможуть почати життя по новому.

1. Порвіть з минулим

Як би добре вам не стало після змін, минуле - це страшна сила, яка так чи інакше буде тягнути вас назад. Нічого страшного в цьому немає, особливо якщо це стосується позитивних спогадів. Просто збережіть їх і згадуйте з посмішкою. Вони потрібні для отримання важливої життєвої енергії та позитивних емоцій. Якщо ж є негативні нюанси, які раз у раз лізуть в голову: намагайтеся раз і назавжди для себе вирішити, що це вже не повернеться, і ви до цього більше не маєте ніякого відношення. Пам'ятайте, що кожна людина повинна, безумовно, ворушити минуле, думати про майбутнє, але жити сьогоденням. Це запорука гармонії, яка є метою кожного, хто вирішив почати нове життя. Якщо забути те, що було дуже важко (таке можливо, якщо все було пов'язано з сильними душевними переживаннями), то намагайтеся заповнити цю нішу чимось новим. Більше уваги приділяйте своїм близьким, знайдіть нове хобі, займіться спортом. Все це акумулює нові життєві сили, які допоможуть змінити себе і те, що вас оточує.

2. Загляньте в майбутнє
Нове життя - нові можливості. Можливо, раніше вас сковували певні обставини або забобони. Якщо вже вирішили почати нове життя, то помрійте про майбутнє. Оцініть нові початку як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Після цього складіть план всього, що ви хотіли б зробити найближчим часом і абсолютно не бійтеся вносити в нього будь-які зміни!

Шановний читач, пропонуємо корпоративні тренінги, а також, семінари тренінги Київ та Харкові, для Вас та вашої компанії.

 

3. Східна модель
Безумовно, східна філософія - це мудра наука, яка протягом тисячоліть виробляла особливий підхід до вивчення людського життя, її сенсу, проблем, які обов'язково виникають протягом життєвого циклу. Основний ухил тут зроблений на спокій і душевну рівновагу, так як без цих складових всередині людини живе злий дух, з яким обов'язково потрібно впоратися шляхом духовного розвитку і медитацій. Такий підхід неймовірно важливий в розумінні того: чи потрібна вам нове життя. Для того, щоб щось міняти до цього потрібно бути готовим. Готовність не перебуває лише в бажанні, це довгий процес пізнання самого себе, пов'язаний з індивідуальним розвитком. Наприклад, прочитайте певну літературу, ознайомтеся з новою професією. Такий крок допоможе зрозуміти чи дійсно це те, чого ви хочете.

Східна мудрість вчить кожну людину не впадати в крайність. З острахом зустріти новий світ теж можна впоратися за східним методу. Варто лише уявити, що все найстрашніше, що може бути - вже відбулося. Що ж далі? - Ви живі і напевно знайдете спосіб рухатися вперед. Таким чином, ви скидаєте з себе зайве навантаження і дозволяєте мозку не думати про страх. Дуже корисні і східні медитації. Для тих, хто не вірить в подібну терапію, можна привести один дуже важливий аргумент: будь-яка медитація дозволяє отримати максимальну концентрацію, в ході якої самоаналіз стає куди простіше. На щастя, на сьогоднішній день на вітчизняному ринку достатньо пропозицій подібних послуг, та й майстри є тямущі.

 

Сучасна психологія розробила унікальні програми особистісних змін людини. Багато практикуючих психологів мають власні, перевірені часом методики виведення клієнтів з депресії, освоєння в нових обставинах і рішення інших проблем. Звернутися за допомогою до психолога - це не шкідливо. Навпаки спроба налагодити своє життя і зробити її гармонійною - це серйозний вчинок і він заслуговує на повагу. Розцінки подібних послуг можуть бути різними. Наприклад, компанії з глибоким досвідом просять за свої послуги більше, ніж початківці. Є і абсолютно безкоштовні програми, які легко можна знайти в інтернеті. Такі курси теж впливають на свідомість і дозволяють доходити до логічних висновків, але є важлива деталь - всі вони не замінять такого необхідного людині з проблемою, живого спілкування.

Підсумок
В ході статті ви могли переконатися, що змінити своє життя - це не найлегша завдання і вона вимагає самоаналізу, прийняття зваженого рішення і підготовки. Якщо все це складно пройти самостійно внаслідок розгубленості, переживань або депресії, то краще за все проконсультуватися у професійного психолога. Пам'ятайте, що тільки вам варто вирішити наскільки ті чи обставини вас влаштовують. Якщо ж все реалізується благополучно, то ви прийдете до гармонії, яка і є умовою щастя.

 

Об авторе:

mediagroup


Рейтинг: Еще нет оценки